פתח תקווה, לוחמי הגטו 30

חנות פרחים ללא מתחרים

4 סיבות לבחור בנו

בבואכם לחפש זר פרחים עבור חבר קרוב או בן משפחה, הרי יש חשיבות עליונה לבחור חנות פרחים איכותית ובעלת ניסיון.

הנה מספר פרמטרים אשר מבדילים את חנות פרחי פניקס משאר חנויות הפרחים:

 

אמינות

בעת רכישת זר פרחים בחנות הפרחים שלנו אתם יכולים להיות בטוחים כי מדובר בחנות פרחים אשר שמה  דגש על אמינות. רכישת זר פרחים לאדם קרוב מצריכה מכם לבטוח באיש המקצוע העומד מולכם ומוכר לכם את הזר. מכאן, אנו מקפידים על אמינות על מנת לאפשר להם ליהנות מהזרים האיכותיים ביותר.

 

תוצאה טובה

התוצאה מכריעה- קהל הלקוחות שלנו נהנה ממגוון רחב של זרי פרחים. בין אם מדובר בזר פרחים עבור יולדת טרייה או שמא עבור חבר בעבודה, יש חשיבות רבה לבחור מבין המגוון הרב. בבואכם להגיע לחנות הפרחים אנו שמים את הדגש על המטרה- לשם מה הגעתם לחנות ? צוות העובדים המקצועי שלנו יסייע לכם תוך הכוונה לבחירת הזר המתאים ביותר לצרכים שלכם.

 

אצלנו מגדילים ראש

העבודה מול אנשי מקצוע תוך קביעת יעדים ומטרות מאפשרת לקהל הלקוחות שלנו ליהנות מקבלת משלוחים ברמה הגבוהה ביותר. את פירות ההצלחה הלקוחות שלנו נושאים לכל מקום באמצעות זרים יפים המחזיקים מעמד לאורך זמן רב.

 

 אנחנו מחכים לכם גם  באינטרנט

אין לכם כוח להגיע אלינו? אנחנו מבינים כי קהל הלקוחות שלנו מעוניין לקבל שירות בו הצוות נמצא כל העת עם היד על הדופק ולכן אנו מאפשרים לכם להיכנס לאתר האינטרנט שלנו להסתכל בקטלוג ומתוכו לבחור את זר הפרחים המתאים ביותר לצרכים שלכם.

המחמאות אשר אנו מקבלים מקהל הלקוחות שלנו זו הסיבה בגינה אנו מקפידים לא לנוח על זרי הדפנה, אלא להתחדש לטובת קהל הלקוחות שלנו בכל עת תוך איתור הכלים המתקדמים ביותר.

 

מעוניינים לרכוש פרחים- אנחנו כאן לשירותכם

לא משנה מהי הסיבה, אין ספק כי רכישת פרחים משפרת את מצב הרוח ולכן אנו עומדים לשירותכם בכל עת בה תהיו מעוניינים להזמין משלוח פרחים. אנחנו עומדים לשירותכם תוך מסירת המידע המקיף ביותר אודות סוגי הפרחים השונים כך שתוכלו להיות מרוצים.

 

מפה - ישראל, פתח תקווה, לוחמי הגטו 30
אנה
סנדלר
פרחי פניקס
חנות פרחים
לוחמי הגטו 30
פתח תקווה
, גוש דן
ישראל
+972 3 9234305