פתח תקווה, לוחמי הגטו 30

חנות פרחים ללא מתחרים

סחלב 2 ענפים
₪215-החל מ
סחלב 5
(#98)   סחלב 5
₪215-החל מ
אורכידאה סחלב לבן
אין במלאי
סחלב 4 בגובה 85-90 ס"מ
₪205-החל מ
אורכידאה סחלב ורוד  8
₪145-החל מ
סחלב לבן מסולסל
₪255-החל מ
סחלב מיוחד בצבע ורוד
אין במלאי
סחלב 6
(#99)   סחלב 6
אין במלאי

טיפול בסחלבים

3 טיפים לטיפול בסחלבים

מה עושים כאשר רכשתם סחלבים מחנות פרחים? כיצד יש לטפל בהם? מדוע חשוב לקנות סחלבים בחנות פרחים מוכרת.

 טיפול בסחלבים מהווה את השלב השני מיד לאחר הרכישה. טיפול איכותי זה מה שיעשה את ההבדל בין סחלבים המחזיקים מעמד זמן רב לבין סחלבים אשר אינם מחזיקים מעמד זמן רב. במילים אחרות, טיפול בסחלבים נחשבת למשימה חשובה ביותר ולכן אנו נגלה לכם סוד: זה רק  כלי הגידול אשר שומר על הסחלבים, אלא תפיסה כוללת של הטיפול.

 

מהם תנאי הגידול

על מנת להבטיח את גידול הסחלב בצורה הטובה ביותר, יש חשיבות רבה לגדל את הסחלב במקום מואר כאשר ההמלצה היא להניח את הסחלב ליד אדן החלון. בנוסף, אין להציב את הסחלב בקרבת מזגנים או תנורים או במקום בו יש רוח. בתקופת הפריחה של הסחלב יש להקפיד לא להציבו ליד פירות או ירקות.

 

מהי הטעות של רבים

אחת הטעויות של רבים המגיעים אלינו לצורך רכישת סחלבים היא המחשבה כי סחלבים זקוקים לכלי גידול גדול. אותה מחשבה אינה מחשבה נכונה והאמת היא כי כדאי לאחסן את הסחלבים דווקא בכלי גידול קטן המסוגל להכיל את הצמח.

 

כיצד להשקות את הסחלבים

על מנת להאריך את חיי הסחלבים, חשוב מאד להקפיד על השקיה. יש לשים לב כי לרוב הסחלבים קיימת רגישות גבוהה במיוחד למליחות ולכן ההמלצה היא להשקותם במי גשם אשר נאגרו במיכלים סגורים או במים מזוקקים.

 

מעוניינים לגדל סחלבים- אנחנו הכתובת

אצלנו תמצאו מגוון רחב של סחלבים לגידול תוך התנהלות נוחה. הצמחים אותם אנו מחזיקים בחנות פתח תקווה הינם צמחים אשר זוכים אצלנו לטיפול מקיף בטרם מסירתם ללקוחות. הסחלבים הרבים הנמכרים בחנות שלנו מעידים כי מדובר בחנות המוכרת תוצרת גבוהה לכלל הלקוחות.

החנות מציגה לקהל הלקוחות מגווון רחב של סחלבים כאשר צוות העובדים המיומן בחנות ישמח לענות על כל שאלה ושאלה. אנו דוגלים בהעסקת צוות עובדים מיומן ובעל ניסיון אשר יש ביכולתו להסביר ללקוחות את כל הפרטים הדרושים אודות הצמח עד שהלקוחות יהיו מרוצים!

 


לפרטים והזמנות מלאו פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
אנה
סנדלר
פרחי פניקס
חנות פרחים
לוחמי הגטו 30
פתח תקווה
, גוש דן
ישראל
+972 3 9234305