פתח תקווה, לוחמי הגטו 30

חנות פרחים ללא מתחרים

סידור פרחי משי symphony
₪350-החל מ
סידור פרחי משי spell
אין במלאי

מתנות עבודת יד

מדיניות משלוחים

איסוף עצמי מאשקלון בתיאום בטלפון: 058-7735069 // שליחות עם שליח במחיר 50 , המשלוח הוא לערים שאליהם יש שרות שליחויות דרך דואר ישראל בשרות "מהיר אקספרס" // מוצרים מעל גובה מטר וחצי יכולים להיות מחויבים במחיר שליחות גבוה מהמחיר הרגיל, יש לברר מחיר השליחות מוצרים מעל 150 ס"מ, לפני ביצוע ההזמנה // זמן אספקת מוצר בבחירת ותשלום שליחות על ידי שליח בין 1 ל- 6 ימי עסקים. ניתן לקבל מוצר בזמן קצר יותר אולם חובה לתאם מראש לוודא שישנה אפשרות.// דואר רשום מגיע ל סניפי דואר או לנקודות איסוף ברחבי הארץ // אנא מלאו פרטי כתובת כולל: רחוב, עיר, כניסה, וקומה ומספר טלפון נייד. במידה והנכם שולחים כמתנה לכתובת אחרת נא ציינו בנוסף שם ומספר טלפון של המקבל על מנת לתאם עמו את קבלת המוצר.
-
במידה והכתובת שגויה או שחסר נתונים מדויקים, ויהיה צורך במשלוח נוסף לכתובת הנכונה הלקוח יחויב בסכום משלוח נוסף, במידה והזמנה תבוטל בעקבות אי הגעה בגלל כתובת שגויה/ לא תקינה. לא יהיה החזר על עלות משלוח. זיכוי עבור המוצר יבוצע אך ורק לאחר שהמוצר יגיע חזרה לבית העסק.
במידה ויהיה עיכוב בזמנים הנובע מכח עליון, לא יהיה המזמין זכאי להחזר או פיצוי בשל העיכוב ( כח עליון הכוונה לדוגמא,: מגפה, סופה, רעידת אדמה, מלחמה וכדומה)
במידה ומוצר יהיה חסר במלאי למרות שיופיע באתר כמוצר שקיים במלאי, הלקוח המזמין יזוכה בסכום ההזמנה, אולם לא יהיה זכאי לפיצוי נוסף בגין המוצר או המוצרים החסרים.

מדיניות החנות 

לפרטים והזמנות מלאו פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
אנה
סנדלר
פרחי פניקס
חנות פרחים
לוחמי הגטו 30
פתח תקווה
, גוש דן
ישראל
+972 3 9234305