פתח תקווה, לוחמי הגטו 30

חנות פרחים ללא מתחרים

משלוח פרחים: 4 הכללים המנצחים

 

אין ספק כי קבלת משלוח זרי פרחים הופכת את חיי היומיום של רבים מאתנו ליפים יותר. בין אם מדובר בשעת צהריים מוקדמת או בשעת בוקר, קבלת זר פרחים למשרד או לבית משנה את כל היום.

כיצד משלוח זרי פרחים בחנות מקצועית ובעלת ניסיון יכול לשדרג לכם את היום? מה כדאי להביא בחשבון בעת הזמנת המשלוח? אילו פרחים אתם מעוניינים לשלוח?

 

פרחי פניקס- מספקים מענה לשאלות שלכם

על מנת לשלוח זר פרחים מפנק בפתח תקווה, הרי חשוב מאד להתייעץ עם מומחים בתחום. ישנם סוגים שונים של פרחים ולכן יש חשיבות לבצע התאמה בין הצרכים שלכם לבין הסוגים השונים. בפסקה הבאה תוכלו לקרוא מה חשוב לעשות על מנת שתהיו מרוצים.

 

 הנה כמה כללים אשר הופכים את החנות שלנו למובילה בתחומה בכל הקשור למשלוחי פרחים בפתח תקווה:

  • לוח זמנים: אחד הדברים החשובים ביותר זה לדאוג ללוח זמנים. אנחנו מביאים בחשבון כי לכל אחד מכם יש רצונות וצרכים אחרים, ולכן מאפשרים לכם לשלוח את הזרים בכל שעה המתאימה לכם. אנחנו  מבטיחים לעמוד בלוח הזמנים. בבואכם להזמין זר פרחים מהחנות שלנו, אתם יכולים להיות בטוחים כי המשלוח שלכם יגיע בזמן.
  • עיצוב זרים:   מחפשים עיצוב אשר יפתיע את האנשים אשר יקבלו את המשלוח? עיצוב זרים זה המומחיות שלנו! כאן אנחנו נכנסים לתמונה ומעצבים עבורכם את הזר בהתאם לבקשות שלכם.
  • היצע הפרחים: בבואכם לבחור משלוח, חשוב מאד לוודא כי יש היצע רחב של פרחים מסוגים שונים. ככל שהיצע הפרחים גדול יותר, כך קיימת אפשרות רבה יותר ואין צורך להתפשר על שליחת זר שאינו מתאים.
  • ניסיון: חברה מקצועית בתחום שליחת זרי פרחים תאפשר לכם להרגיש בטוחים בבחירה שלכם. חברה בעלת ניסיון רב תעסיק עובדים מקצועיים אשר יספקו מענה רחב לשאלות שלכם.

 

אצלנו תוכלו להיות רגועים

אנו מבינים כי אתם רוצים להרגיש בטוחים בבואכם לשלוח זר פרחים. פרחי פניקס מאפשרים לכם להינות ממשלוח פרחים איכותי ביותר. בין אם מדובר בקרוב משפחה שלכם או בחבר, אנו מציעים לכם היצע רחב של פרחים. אנו מאמינים כי כאשר זה נוגע לקבלת משלוח פרחים יש חשיבות רבה לא להתפשר אלא לקבל את הטוב ביותר.

כיום כאשר ישנן לא מעט מתנות, אין תחליף לקבלת משלוח פרחים יפה. אנחנו דואגים כי המשלוח יגיע בזמן. צוות העובדים שלנו ישמח לסייע לכם ולעמוד לרשותכם בכל זמן נתון. אנו מאמינים כי המפתח למשלוח זה יחס אישי לקהל הלקוחות שלנו.

 רוצים ליהנות ממשלוח פרחים ללא דאגות? אצלנו תוכלו ליהנות ממשלוח איכותי.

אנה
סנדלר
פרחי פניקס
חנות פרחים
לוחמי הגטו 30
פתח תקווה
, גוש דן
ישראל
+972 3 9234305