פתח תקווה, לוחמי הגטו 30

חנות פרחים ללא מתחרים

מהו זר מתוק

מחפשים מתנה מקורית בחנות פרחים? זר מתוק הינו הבחירה הטובה ביותר ומהווה את התשובה המנצחת לאותו זר פרחים מסורתי. לשאלה מהו זר מתוק, התשובה היא כי מדובר באוסף של ממתקים הכולל פרלינים, סוכריות גומי ואף פירות יבשים הנמצאים בתוך כלי ומזכירים מראה של זר פרחים.

  בבואכם לרכוש זר מתוק יש להביא בחשבון מספר פרמטרים אשר יסייעו לכם ברכישת הזר הטוב ביותר:

 

העדפה של המקבל

בבואכם לרכוש זר מתוק, בדקו האם המקבל מעדיף ממתקים או שמא העדפה היא פירות יבשים. כך או אחרת, חשוב מאד לבחון את העדפה של המקבל על מנת להרכיב זר מנצח.

 

יופי או מרכיבים

אחת השאלות החשובות בעת בחירת זר מתוק היא השאלה של יופי מול מרכיבים. אין ספק כי מראה של זר מתוק ימיס כל אחד, אך יחד עם זאת, יש חשיבות גם לבחור את המרכיבים המתאימים על מנת ליצור זר מרשים במיוחד.

 

כמות האנשים

בבואכם לבחור זר יש חשיבות רבה לבחון היטב את מקבלי הזר- האם מדובר בבני משפחה או שמא מדובר באדם יחיד. שימו לב כי זר  המוענק למשפחה צריך להיות עשיר יותר בהשוואה לזר המוענק לאחד.

 

בחירת הכלי המתאים

פרמטר נוסף בבחירת זר מתוק הוא בחירת כלי האחסון המתאים. בבואכם לבחור את כלי האחסון יש חשיבות רבה לבחור את הכלי בהתאם לגודל הזר וכן לבחור בכלי המיוצר בידי חברה איכותית, כזה אשר יחזיק מעמד במשך זמן רב.

 

כמה זה עולה לכם

 שאלת התקציב היא אחת השאלות המרכזיות ביותר בבואכם לרכוש זר מתוק. לפני שאתם מגיעים לחנות הפרחים ההמלצה היא להכין תקציב ובהתאם להרכיב את הזר. בבואכם לבחור זר, חשוב מאד להגדיר את מטרת הרכישה- האם מדובר בזר לאדם החוגג יום הולדת או שמא מדובר בזר המיועד לאם טרייה.

 

 רק אצלנו תמצאו זר מתוק

במידה ואתם מחפשים אחר זר מתוק, אצלנו תוכלו למצוא מגוון זרים בעלי מתיקות גבוהה במיוחד. צוות העובדים המיומן בחברתנו ישמח לסייע ולהתאים עבורכם את הזר כך שיקיריכם יקבלו את הזר וייהנו לאורך זמן רב.

אנה
סנדלר
פרחי פניקס
חנות פרחים
לוחמי הגטו 30
פתח תקווה
, גוש דן
ישראל
+972 3 9234305