פתח תקווה, לוחמי הגטו 30

חנות פרחים ללא מתחרים

טיפים לשמירה על זר פרחים

במידה ואתם עומדים לרכוש זר פרחים, הרי הנה מספר פרמטרים חשובים אשר יסייעו לכם בשמירה על זר הפרחים:

 

חשיבות הסרת האריזה

עומדים לרכוש זר פרחים? אחד הדברים החשובים שיש לעשות על מנת לשמור על מראה יפה זה להקפיד על הסרת האריזה. אמנם אין ספק כי קיבלתם את זר הפרחים באריזה מושקעת, אך לפני ההצבה בכלי האחסון יש חשיבות רבה להסיר את האריזה על מנת לאפשר לפרחים לקבל אוויר.

 

אחסון

על מנת לשמור על זר הפרחים יש חשיבות רבה לדאוג לאחסון נכון. מהו אחסון נכון? אחסון בכלי מתאים אשר יש לשטוף אותו במים וסבון על מנת למנוע מחומרים שונים להזיק לפרחים.

 בכל הנוגע לחומר האחסון, הרי פרחים המושמים בכלי אחסון העשוי זכוכית יחזיקו מעמד זמן רב יותר בהשוואה לפרחים המושמים בכלים העשויים מחומרים אחרים.

 

מהי הטמפרטורה המתאימה

בכל הנוגע לטמפרטורה הרי יש חשיבות רבה לשמור על טמפרטורה המתאימה לפרחים כמו למשל טמפרטורת החדר. יש לשים לב כי טמפרטורה קרה מדי עשויה להביא לקמילה.

 

לחתוך או לא לחתוך זאת השאלה

אחת השאלות הנשאלות בקרב מגדלי הפרחים היא האם להשאיר את העלים או שמא לחתוך את העלים. לדעת מומחים, העדפה היא לחתוך את העלים על מנת לוודא כי הם לא נכנסים למים, זאת בשל העובדה כי כניסתם של העלים מהווה מקור להתפתחות חיידקים.

 

חום נמוך

יש חשיבות רבה לשמור על חום נמוך היות וחום גבוהה עשוי לפגוע בפרחים. מכאן, יש חשיבות רבה להציב את הפרחים בחדר בו הטמפרטורה נמוכה ולא במקום בו יש חשיפה לשמש.

 

כל כמה זמן יש להחליף את המים

לשאלה כל כמה זמן יש להחליף את המים, התשובה היא כי יש לבצע את החלפת המים מדי יומיים זאת על מנת  לדאוג להזנה של הפרחים.

 

אנחנו שומרים על הפרחים שלכם

במידה והנכם מעוניינים לרכוש זר פרחים לבית או למשרד- הגעתם למקום הנכון! צוות העובדים בחברתנו ישמח לסייע לכם במגוון טיפים בכל הנוגע לטיפול בפרחים כך תוכלו לשמור על הפרחים לאורך זמן רב וליהנות ממראה יפה בבית או במשרד שלכם.

אנה
סנדלר
פרחי פניקס
חנות פרחים
לוחמי הגטו 30
פתח תקווה
, גוש דן
ישראל
+972 3 9234305