פתח תקווה, לוחמי הגטו 30

חנות פרחים ללא מתחרים

צמחי בית

טיפול בצמחי בית – 3 טיפים לטיפול נכון

התחדשתם בצמח חדש בבית?  אם תרצו, צמח חדש המגיע אליכם הביתה מחנות פרחים בפתח תקווה הרי יש צורך לטפל בו ולהשקיע בו. כדאי לדעת כי רוב הצמחים הנמכרים כיום הם צמחים הגדלים במקומות שונים מאד מישראל כאלה הכוללים נופים של יערות בעלי מזג  האוויר טרופי. מכאן, אותו צמח הנמצא אצלכם בבית יסבול בתנאים השונים ולכן כדאי לספק לו פינה מתאימה הכוללת לחות.

 

להשקות או לא להשקות

אחת הדילמות של אנשים המטפלים בצמחי בית היא האם להשקות בכמות רבה או לא? אין ספק כי האתגר הגדול ביותר העומד בפני אנשים המגדלים צמחים זה עיקרון ההשקייה. חשוב לדעת כי על מנת שהצמח יגדל חשוב מאד לדאוג למים ואוויר.

במידה והנכם שואלים כל כמה זמן יש להשקות, הרי התשובה היא בהתאם למזג האוויר וכן להרגלים של צריכת המים של אותו צמח היות ולכל צמח יש הרגלי צריכת מים אחרים.

 

האם לעשות שימוש בתחתית

אחת השאלות הנפוצות היא האם לעשות שימוש בתחתית? לדעת מומחים בתחום צמחי בית במטבח, ההמלצה היא לא לעשות שימוש בתחתית. יחד עם זאת, במצב בו אין ברירה יש חשיבות רבה לשים תחתית נקייה תוך הקפדה על שטיפת התחתית אחת לכמה ימים, זאת במטרה לשטוף את שאריות המלח. דרך נוספת היא להוסיף אבנים קטנות וכך ניתן להבטיח כי השורשים לא ייהרסו.

 

המלצות של מומחים

אנו בפרחי פניקס מעוניינים לסייע לקהל הלקוחות שלנו לשמור על הצמחים שלהם בצורה הטובה ביותר על מנת שייהנו מהם לאורך זמן רב. ההמלצה שלנו היא להסתייע בשירותיהם של מומחים בתחום. מומלץ להתייעץ עם מומחים על מנת לבחור את ההתנהלות הנכונה ביותר.

 

כל המידע במקום אחד

חברתנו הינה חברה בעלת מומחיות בתחום משלוחי פרחים וכן טיפול בצמחים. אנו מספקים שירותי משלוחי פרחים בפתח תקווה תוך מתן ייעוץ לקהל הלקוחות שלנו בנוגע לטיפול בצמחי בית. זקוקים למידע בכל הקשור להתנהלות שלכם לאחר רכישת צמחי בית ? אל תהססו לפנות אלינו ולקבל את המידע המקיף ביותר.

 

לפרטים והזמנות מלאו פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
אנה
סנדלר
פרחי פניקס
חנות פרחים
לוחמי הגטו 30
פתח תקווה
, גוש דן
ישראל
+972 3 9234305