פתח תקווה, לוחמי הגטו 30

חנות פרחים ללא מתחרים

זרי פרחים לחתונה

יום החתונה נחשב לאחד הימים המרגשים ביותר בחייהם של החתן והכלה. האלמנט המסמל יותר מכל את יום החתונה הוא הזר אותה הכלה מחזיקה בידה המהווה סמל לתמימות ואהבה כמובן. לקראת החתונה הכלה לעתיד נדרשת לבצע לא מעט בחירות החל מבחירת שמלת כלה ועד לאיפור, אך גם חיפוש אחר זר פרחים לחתונה.

בדומה לאביזרים אחרים, גם בעת בחירת זרי פרחים לחתונה יש חשיבות רבה להפגין ייחודיות. אנחנו בפרחי פניקס מאפשרים לך ליצור את זר הפרחים האידיאלי ביותר,מה שיאפשר לך ליצור את המראה האידיאלי כזה שתמיד חלמת עליו.

 

 איזה זר מתאים לך?

 בחירת זרי פרחים נחשבת לאחת הבחירות החשובות ביותר ביום החתונה וכוללת ביקור של החתן והכלה בחנות פרחים שם תהיה להם אפשרות לבחור מבין הסגנונות השונים.

אנו מציעים לכם מגוון רחב של זרי פרחים לחתונה

  • נסיכה מהאגדות: מדובר בזר מרשים במיוחד המשתלב בצורה נפלאה עם גוונים טבעיים בצבעי ירוק ולבן. השילוב המיוחד בין הצמחים לצבעוניות יוצר מראה של נסיכה מהאגדות. כמו כן צורת הזר הייחודית מתאימה בהחלט לכלה.
  • צבעי פסטל: זר בצבעי פסטל מקנה מראה ייחודי ומרשים. השילוב בין העדינות לבין הצבעוניות יוצר זר מרהיב ביופיו.
  • קלאסי: זר קלאסי כולל וורדים טבעיים בגודל בינוני היוצרים מראה קלאסי.

 

כיצד בוחרים זר?

זה החלק הקשה בעת תכנון החתונה. איזה זר מתאים לך? מהי העלות? האם להשקיע בזר קלאסי או בזר בעל מראה ייחודי? אין תשובה אחת כי לכל אחת יש את העדפה הפרטית. כאשר מדובר באירוע חשוב כמו חתונה, הופך בחירת הזר למורכב, היות ויש משתנים רבים שיש להביא בחשבון. על כן חשוב מאד לפרט את כל אותם משתנים- בהתאם לשמלת הכלה, מחיר וכן.

 

בחירת זר- לקבל סיוע מהמומחים

בחירת זר הינו החלק החשוב בתכנון החתונה. פרחי פניקס מספקים שירותי ייעוץ וכן שירותי משלוחים על מנת שיום החתונה יהיה היום המאושר בחייך. לעיתים בתור מעורבים בנעשה אתם עשויים לא להבחין בפרמטרים חשובים ולהשקיע אנרגיה במקומות לא נכונים. לעומת זאת, צוות המומחים בפרחי פניקס ישמחו לסייע לכם. 

אנה
סנדלר
פרחי פניקס
חנות פרחים
לוחמי הגטו 30
פתח תקווה
, גוש דן
ישראל
+972 3 9234305